ELT Georgia უზრუნველყოფს სწრაფ, უსაფრთხო და მომხმარებელზე მაქსიმალურად მორგებულ მიწოდების სერვისს თბილისში. ჩვენი მიზანია, თითოეული შეკვეთა დროულად და დაზიანების გარეშე მივაწოდოთ მითითებულ მისამართზე.
1. მიწოდების ვადები
• 14:00 საათამდე თბილისში განთავსებული შეკვეთები მოგეწოდებათ იმავე დღეს.
• 14:00 საათის შემდეგ მიღებული შეკვეთები მოგეწოდებათ მომდევნო სამუშაო დღეს.
მიწოდების ვადა შესაძლოა შეიცვალოს პროდუქტის ხელმისაწვდომობისა და სხვა დამატებითი ფაქტორების მიხედვით, რის შესახებაც მომხმარებელი წინასწარ იქნება ინფორმირებული.
1. მიწოდების ღირებულება
• უფასო მიწოდება მოქმედებს შეკვეთებზე 100 ლარიდან.
• 100 ლარს ზემოთ და 50 კგ-ზე ნაკლები შეკვეთები მიწოდდება სრულად უფასოდ.
• სხვა შემთხვევებში, როდესაც შეკვეთის ღირებულება 100 ლარზე ნაკლებია ან წონა 50 კგ-ს აჭარბებს, მიწოდების საფასური შეადგენს 10 ლარს.
1. პროდუქციის მიღება–ჩაბარება
მომხმარებელი ვალდებულია:
• მიწოდებისას ვიზუალურად შეამოწმოს პროდუქტი და დარღვევის შემთხვევაში დაუყოვნებლივ დაგვიკავშირდეს info@eltgeorgia.ge ან (+995) 032 2 05 36 37
„ELT Georgia“ პასუხისმგებელია პროდუქციის უსაფრთხო გადაზიდვაზე მიწოდების/ჩაბარების მომენტამდე.
პროდუქტის მომხმარებელზე გადაცემის/ჩაბარების შემდეგ, კომპანია პასუხისმგებლობისგან თავისუფლდება.
1. დამატებითი პირობები
• მომხმარებლის მიერ მითითებული არასწორი ან არასრული მისამართი შესაძლოა გახდეს მიწოდების შეფერხების მიზეზი.
• კომპანიას უფლება აქვს შეცვალოს მიწოდების პირობები წინასწარი შეთანხმებით.
5. გადახდის პირობები
• შეკვეთის ინვოისი ავტომატურად გამოგეგზავნებათ თქვენს ელფოსტაზე.
•ანგარიშსწორება შესაძლებელია ნაღდით ან საბანკო გადარიცხვით ან Visa / MasterCard ბარათის გამოყენებით.
•საბანკო გადარიცხვის შემთხვევაში შეკვეთა გააქტიურდება მხოლოდ ინვოისში მითითებულ ანგარიშის ნომერზე თანხის ჩარიცხვის შემდგომ. იმისთვის, რომ დროულად მოგეწოდოთ შეკვეთილი პროდუქცია, გთხოვთ, საგადახდო დავალება გამოაგავნოთ ინვოისის პასუხად ელფოსტით.